Wulkanizacja Piła
Serwis opon Piła
Montaż
Promowanie nowych modeli opon Piła
Szybka wymiana opon Piła
Tanie opony Piła
Solidne opony Piła
Pompowanie opon azotem Piła
Naprawa lawet Piła
Serwis lawet Piła

WULKANIZACJA

Wulkanizacja w wykonaniu naszego serwisu zawsze poprzedzona jest gruntownym sprawdzeniem głębokości bieżnika, ciśnienia powietrza, zużycia i wieku opony oraz ewentualnego uszkodzenia ściany bocznej. Jeśli zauważymy jakiekolwiek nieprawidłowości i usterki, proponujemy natychmiastową wymianę lub profesjonalna naprawę.

Prawidłowo przeprowadzona wulkanizacja jest gwarancją bezpieczeństwa na drodze. Nasz serwis dba, aby wymiana opon była przeprowadzona możliwie szybko i w jak najniższej cenie, jednak priorytetem jest dla nas zapewnienie maksymalnego komfortu i spokoju podczas siadania za kierownicą samochodu.

SERWIS

Co ważne, wymiana opon to nie tylko zdjęcie jednego kompletu i założenie drugiego. Sprawdzany jest też ogólny stan opon oraz głębokości bieżnika. Ponadto przed założeniem felg wszystkie piasty kół są dokładnie czyszczone. Fachowcy sprawdzają również stan śrub. To tylko niektóre czynności, z których składa się wymiana opon.

Cena usługi obejmuje zatem cały złożony proces.

MONTAŻ

Procedura wymiany opon w serwisie obejmuje: odkręcenie kół, demontaż starej i montaż nowej opony na feldze, pompowanie (powietrzem lub azotem) i wyważanie koła, smarowanie piast oraz dokręcenie kół kluczem dynamometrycznym. Pamiętamy też o systematycznej rotacji opon i o koniecznej wymianie zaworów. Zdemontowane opony myjemy przed kolejnym montażem lub przekazaniem do przechowalni.

PROMOWANIE NOWYCH MODELI OPON

Nikomu nie trzeba przypominać, że zakup odpowiednich, nowych opon jest kwestią niezwykle ważną, wpływającą na poziom bezpieczeństwa jazdy. Dlatego też wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów oferujemy nowe opony w niezwykle atrakcyjnej cenie. W ofercie, którą mamy przyjemność zaprezentować znajdziecie Państwo zarówno tanie opony letnie, jak również tanie opony zimowe.

W naszym asortymencie znajdują się także tanie opony całoroczne, niezbędne akcesoria, felgi, łańcuchy, itp.

SZYBKO

Dla naszych pracowników szybka i fachowa wymiana opon to żaden problem, gdyż specjalizujemy się w tym zakresie od wielu lat. Każdy klient zostanie kompleksowo obsłużony, a nasi doradcy podpowiedzą mu jakie opony letnie czy zimowe będą najlepszym rozwiązaniem dla jego auta.

TANIO

U nas zawsze atrakcyjne ceny, a dla stałych klientów mamy ciekawe promocje i rabaty.

SOLIDNIE

Naszym klientom oferujemy solidny, uczciwy serwis, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i gwarantujący, że zakupione opony zostaną poprawnie wyważone i zamontowane na samochodzie. Rzetelny serwis to precyzja i dokładność, mimo presji czasu, że na wjazd czekają następni klienci.

POMPOWANIE OPON AZOTEM

Właściwe ciśnienie ma wpływ na żywotność opony, dlatego też eksperci zalecają napompowanie kół azotem.

Azot, z racji na swoje właściwości, zapobiegnie wahaniom ciśnienia, występującym pod wpływem zmian temperatur. Ponadto, ze względu na fakt, że azot nie wchodzi w reakcję z metalem, występuje mniejsze ryzyko wystąpienia rdzy na felgach.

NAPRAWA LAWET

Zajmujemy się naprawą przyczep bagażowych i lawet. Naprawiamy układ jezdny, elektrykę, hamulce. Naszym atutem są niskie ceny i fachowa obsługa.

SERWIS LAWET

W ramach serwisu zajmujemy się naprawą układów jezdnych i hamulcowych, remontem i budową skrzyń ładunkowych, naprawą i produkcją plandek itp. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu i wysoko wyspecjalizowanemu personelowi

ul. Korczaka 138, 64-920 Piła

(067) 215 47 19

}

Kwaśniewscy Opony

ul. Korczaka 138,
64-920 Piła